بيل هيدروليكي جزء پركاربردترين ماشين هاي راهسازي مي باشد و قابليتهايي همچون ميدان كاري وسيع و عمق حفاري زياد بدون نياز به حركت دستگاه با قابليت مانور و پايداري در محيطهاي كاري مختلف و هزينه هاي كاركرد كم نسبت به ساير ماشين آلات و قابليت نصب تجهيزات جانبي متنوع با كارايي هاي مختلف مي باشد.

 

لودر ، عموما براي مصارفي از قبيل خاك برداري و بارگيري دامپتراك و كاميون ، حفاري در زمينهاي صاف ، تسطيح و حمل خاك ، دپو كردن و مخلوط كردن خاك استفاده مي شوند. لودرهاي سايز كوچك معمولا در عمليات داخل شهر و راهسازي بكار مي روند و لودرهاي سايز متوسط و بزرگ در عمليات معدني (بارگيري دامپتراكها) مورد استفاده قرار مي گيرد.

گريدر دستگاهي است كه مجهز به شاسي بلند در جلو بوده و تيغه در مركز دستگاه روي اين شاسي نصب است. از اين دستگاه در ساخت و بازسازي جاده ها توسط عملياتي از قبيل تسطيح و تنظيم شيب جاده ، بغل تراشي حاشيه جاده ها استفاده مي گردد. بعلاوه اين دستگاه ، قابليت انجام برف روبي ، تيغه زني ، مخلوط كردن ، پخش كردن خاك و ... را دارا مي باشد.

بلدوزر ، قويترين دستگاه راهسازي در حمل و جابجايي خاك به حساب مي آيد. امكان نصب تيغه هاي متنوع با كاربردهاي مختلف جهت تطابق با شرايط كاري وجود دارد. از اين دستگاه در عملياتي همچون حفاري خاكهاي سخت و صخره اي ، تسطيح اوليه جاده ، دپو كردن و جابجايي خاك ، كندن درختان و پر كردن كانالها مي توان استفاده نمود.

از اين دستگاه ، براي جابجايي و حمل خاك ، سنگ و مصالح استفاده مي شود. امروزه دامپتراكهاي سايز بزرگ ساخته شده اند كه قادرند حجم عظيمي از خاك را با بازدهي بسيار بالا و سرعت كاري زياد در هر سيكل كاري ، جابجا نمايند.

شرکت کویر ماشین اسپادانا با موضوعیت واردات ماشین آلات راهسازی و معدنی در استان اصفهان به ثبت رسید .

مدیریت شرکت با تکیه بر چند دهه تجربه خود در زمینه پیمانکاری معادن و پروژه های راهسازی و عمرانی ، فعالیت خود را در عرصه واردات و فروش ماشین آلات راهسازی و معدنی ، قطعات و تجهیزات وابسته گسترش داد